Centralna Komisja Egzaminacyjne ogłosiła wyniki matur 2021. W województwie świętokrzyskim jeśli chodzi o licea ogólnokształcące pomyślnie przeszło przez egzamin 85 procent do niego przystępujących, w technikach 60 procent. Pomimo trudności związanych z pandemią , cieszy dobry wynik Technikum ZDZ w Starachowicach. Nasza szkoła wypadła najlepiej pośród techników w naszym mieście.

Ranking technika w Starachowicach.

I Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach – 54,66 procent; zdało 63 procent uczniów.

Technikum numer 2 imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego w Starachowicach – 51,33 procent; zdało 57 procent uczniów.

Technikum numer 1 w Starachowicach – 40,33 procent; zdało 34 procent uczniów.

Ranking licea w Starachowicach.

I Liceum Ogólnokształcące imienia Tadeusza Kościuszki w Starachowicach – 71,66 procent; zdało 90 procent uczniów.

II Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica w Starachowicach – 68,33 procent; zdało 90 procent uczniów.

III Liceum Ogólnokształcące imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Starachowicach – 56,66 procent; zdało 73 procent uczniów.

Sportowe Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach – 49,33 procent; zdało 52 procent uczniów

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych w Starachowicach – 39,66 procent; zdało 15 procent uczniów

żródło Echo Dnia